Pašlaik ir iespējams pasūtīt preces mūsu mājas lapā

  1. Bez piegādes (paņemšu pats)- Šī metode nav pieejama PayPal maksājumiem!
  2. Piegāde Pakomatā - nepieciešams jūsu tālruņa numurs!
  3. Piegāde filiālē Latvijas Pasts - nepieciešams jūsu tālruņa numurs!  
  4. Ja jums ir nepieciešama cita piegādes metode dodieties uz Sazinieties ar mums , lai noskaidrotu piegādes un izmaksas.
  • Bez piegādes (paņemšu pats):  pasūtīto preci var saņemt 3 stundu laikā Anniņmužas ielā 17, Rīgā. pakomātā Omniva Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai,, uz Jūsu norādīto tālruņa numuru pienāks īsziņa ar kodu, ar kuru varēsiet atvērt kastīti. Pasūtījumu varēs paņemt 7 dienu laikā
  • Piegāde Pakomatā  Pēc pasūtījuma norādītā numura tiks parādīts ziņojums ar kodu, ar kuru jūs varat atvērt šūnu. No brīža, kad saņemsit SMS, jums būs 7 dienas, lai saņemtu pasūtījumu. Tādā gadījumā, ja jums nav atņemt preces 7 ietvaros, tas tiks nosūtīts atpakaļ sūtītājam 
  • Piegāde filiālē Latvijas Pasts.  Pasūtītās preces tiks piegādātas uz tuvāko pasta nodaļu. Piegāde aizņem no 2 līdz 5 darba dienām, kad pasūtījums tiek nogādāts pastā, jūs saņemsiet paziņojumu, aicinot jūs saņemt pasūtījumu. Pasūtījuma glabāšanas laiks ir viens mēnesis no brīža, kad preces nonāk pasta nodaļā. Maksa par pasūtījuma glabāšanu pēc 11 dienām pēc AS „Latvijas Pasts” cenām.
  • Piegāde ar kurjeru. Lai kurjers piegādātu jūsu pasūtījumu, pasūtījuma laikā noteikti iekļaujiet savu tālruņa numuru. Tiklīdz preču piegāde būs iespējama, kurjers sazināsies ar jums, lai vienotos par piegādes laiku. Gadījumā, ja preču piegāde nenotiek, tā tiks piegādāta tuvākajā pasta nodaļā. Jums tiks nosūtīts paziņojums par preču piegādi, uz kuras pamata jūs varat saņemt preces pasta nodaļā. Gadījumā, ja visas pasūtītās preces nevarēs nosūtīt vienā reizē, tas tiks nosūtīts vairākās pakās, un pasta sūtījums tiks iekasēts tikai vienreiz. Izvēloties piegādi ar kurjeru, preces tiek nogādātas pie ieejas mājas durvīm. Mēs lūdzam jūs rūpēties par turpmāko preču piegādi (piemēram, ja preces ir jāieved dzīvoklī).
  • Oversized unit shipping - lielgabarīta preču piegādes izmaksas tiks aprēķinātas papildus. Piegādes rēķins tiks nosūtīts atsevišķi, pusēm vienojoties.