CNC darbmašīnas

"CNC Engineering" SIA izstrādā un ražo CNC frēzmašīnas ar skaitlisku programmu kontroli. Vertikālais frēzēšanas mašīna pastatņu ar ciparu kontroli, kas paredzētas 2D (griešanai, veidojot kontūru frēzēšana, koordinētu urbšana, gravēšanas utt.) Un dažādu materiālu 3D apstrāde - koka, plastmasas, PCB, krāsaino metālu.

Mehāniskie komponenti.

Mēs piegādājam mehāniskās detaļas CNC darbgaldiem un automatizācijas sistēmām. Mūsu kompānija piedāvā vadošo Taivānas un Ķīnas ražotāju komponentus, kā arī savu produkciju. Mēs piedāvājam: ballscrews (lodveida skrūves, bumbu uzgrieznis bumba uzgrieznis gultnis, lodveida skrūves atbalsts) un zobiem siksnas pārraidi (Siksnas un trīši). Piedāvājam komponentus lineārā kustība: cilindriskā gida (pulētie rūdīts vārpstas, vārpstu gultņi, lineārie gultņi), cilindriskās vadotnēs, ball bīdāmās moduļi, pamatojoties uz lineāriem gultņiem) un profilu napravlyayuschie.My piedāvājumu savieno lokano savienojumu, kabeļu kanāli, standarta risinājumi jūsu CNC mašīnai gatavu mehānisko komponentu komplektu veidā.

Elektroniskie komponenti.

Piedāvājam CNC kontrolieri, stepper motoru draiveri,
pārslēdzama strāvas padeve, elektrības ierobežojuma slēdži un aparatūras vadības pogas.

Soļu dzinēji.

Mūsu uzņēmums piegādā dažāda lieluma Soļu dzinēji.

Instrumenti

griezēji, gravētāji. cilindrs, elektriskie vārpstas ar ūdeni un gaisa dzesēšanu, frekvences pārveidotāji vārpstas vadībai

Lai pasūtītu vai uzdotu jautājumu    Sazināties ar mums